Przyjazd
Odjazd
Region
Miasto
Liczba dorosłych
Liczba dzieci
Ilość pokoi
Wiek dzieci
Proszę pisać jedno po drugim oddzielone przecinkiem.
NAZWA
E-MAIL

Hotelinfoweb.com - Oferty zakwaterowania na Twój
adres mailowy!!


                              

Hotelinfoweb.com oferuje proste wyszukiwanie zakwaterowania i możliwości rezerwacji urlopów. Zapewniamy ceny bezpośrednio z cennika hoteli i pensjonatów!

 

Zapraszamy do wysłania niezobowiązującego zapytania ofertowego o dostępność zakwaterowania, a skontaktują się z Państwem hotele, pensionaty, apartamenty i inne kwatery z naszego systemu, odpowiadające Państwa kryteriom.

 

Na Hotelinfoweb.com znajdują się przejrzyste informacje o regionach i miastach Republiki Czeskiej. Dowiedzą się Państwo o możliwościach wycieczek i miejscach wartych odwiedzenia w wybranej przez siebie okolicy. Z nami szybko i łatwo zorganizują Państwo urlop swoich marzeń.

 

Najlepsze ceny, szybki kontakt, duża baza zakwaterowania, a przede wszystkim rabaty i oferty last minute.

 

Zapraszamy do wysyłania niezobowiązujących zapytań ofertowych.


Możesz wybrać miejsce docelowe:
Praha
Brno
České Budějovice
Plzeň
Karlovy Vary
Ústí nad Labem
Liberec
Hradec Králové
Pardubice
Olomouc
Ostrava
Zlín
Jihlava
Litoměřice
Ostravsko Beskydy a Valašsko Bílé Karpaty - Zlínsko Lednice - Valtice Slovácko Pálava Podyjí Jeseníky Haná Moravský kras Brno a okolí Vysočina Pardubicko Orlické hory Jižní Čechy Lipno Šumava Český les Plzeňsko Křivoklátsko - Brdy Posázaví Okolí Prahy, Střední Čechy a Polabí Královehradecko Praha Křivoklátsko - Brdy Západočeské lázně České středohoří Krušné hory, Ústecko Adršpach Krkonoše Český ráj Kokořínsko Máchův kraj, Rálsko a Kokořín České Švýcarsko Lužické hory Jizerské hory České Švýcarsko
Ostatnie minuty zniżki, ostatnia dostępność
Polecamy - gdzie luksus i rozrywka
Pension Harrachov
Pension Harrachov Harrachov, Krkonoše
www.pensionharrachov.cz
cena od 350,- Kč
Muzeum Podblanicka
Muzeum Podblanicka Benešov
www.muzeumpodblanicka.cz
Aktualności regionalne

28.4.2016

Představujeme dvoudenní food festival Ochutnej svět 2016, který se koná 30.4. - 1.5. v Brně v Areálu Malá Amerika.


czytaj więcej...

25.3.2016

Velikonoce na Valašsku - ve skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm můžete tradičně navštívit bohatý program, který každoročně přitahuje pozornost stovek návštěvníků.


czytaj więcej...

17.3.2016

Světový den vody -  o víkendu 18.3. a 19.3. již počtvrté oslaví tento den Priessnitzovy léčebné lázně. Těšit se můžete na bohatý program.


czytaj więcej...

10.3.2016

Volejbalový turnaj na sněhu!! To je program pro nadcházející víkend 12.3. a 13.3. ve Špindlerově Mlýně. CEV Volleyball European Tour 2016  se poprvé bude konat na sněhu.


czytaj więcej...

3.3.2016

Tradiční  lyžařský závod hlídek "Krkonošská 70 " se jede v sobotu 5.3. ve Špindlu!! Tento závod se řadí k nejstarším a nejváženějším sportovním kláním na našem území.


czytaj więcej...

26.2.2016

Pro vyznavače běžkařského sportu je o víkendu připravena sportovní akce Šumavský skimaraton, která se koná v romantickém prostředí Horské Kvildy.


czytaj więcej...

22.2.2016

Festival španělských filmů s názvem La Película se koná v různých českých a moravských městech od 16.2. - 29.2.


czytaj więcej...

19.2.2016

Koncert Parov Stelar se koná 20.2. od 20.00 hodin v holešovické Tipsport Aréně v Praze.


czytaj więcej...

18.2.2016

V sobotu 20.2. si můžete ve Smržovce užít tradiční skvělou akci Lyžníci 2016. Akce plná zábavy a recese se koná v lyžařském areálu Kedr. Účastníci v dobových kostýmech budou soutěžit ve třech disciplínách - v paraslalomu, sjezdu na dojezd a hup-hop-skoku. Večerní vyhlášení se odehraje v Parkhotelu Smžovka, kde k tanci bude hrát skupina Naboso. Přijďte si užít pohodovou akci plnou legrace a smíchu.


czytaj więcej...

3.2.2016

V termínu od 4.2. do 5.3.16  se uskuteční ve  Staroměstské radnici v Praze výstava Podmořský svět. Vystavují zde přední čeští i zahraniční potápěči, kteří se rozhodli podpořit sbírku Světluška, která pomáhá lidem s těžkým zrakovým handicapem. Můžete si prohlédnout i koupit více než 200 barevných velkoformátových fotografií s náměty mořského i podmořského světa.


czytaj więcej...
Więcej...