ARRIVAL
DEPARTURE
REGION
CITY
NUMBER OF ADULTS
NUMBER OF CHILDREN
NUMBER OF ROOMS
AGE OF CHILDERN
Write, in a row, separated by commas.
NAME
E-MAIL

Krkonoše ubytování

Lokalita:

Královehradecký a Liberecký kraj

480 - 1602 metrů nad mořem


Zašlete svou poptávku a ihned Vás budou kontaktovat ubytovatelé se svými nabídkami.

Z nich si pak vyberete to nejlepší ubytování pro Vás!!!

More info...

Nejvyšší české pohoří leží v severovýchodní části české republiky u státní hranice s Polskem a zasahuje do území dvou krajů – Libereckého a Královéhradeckého. Krkonoše jsou jednou z turisticky nejvyhledávanějších oblastí střední Evropy. Severní svahy na polské straně Krkonoš jsou krátké a velmi stmé, česká strana je charakteristická mírnějšími a členitějšími svahy. Místní mikroklima pomáhá zdejší přírodě vytvářet a uchovávat jedinečně bohatou flóru a faunu. Z důvodu ochrany poškozené přírody byl roku 1963 na území Krkonoš vyhlášen Krkonošský národní park (KRNAP), který se nachází na ploše 363 km2. Jeho nejvyšším bodem je vrchol Sněžky (1602 m), nejvyšší hory Krkonoš, nejnižší bod (480 m) se nachází u řeky Jizery. Symbolem Krkonoš je mocný vládce hor Krakonoš. V lidovém vyprávění se objevuje už v 15. století. Chrání své hory a stíhá toho, kdo by jim chtěl škodit. Každoročně začátkem března se slaví příjezd Krakonoše v Harrachově.


Krkonoše jsou opravdovým lyžařským rájem. Na své si přijdou začátečníci i pokročilí, lyžaři sjezdaři, běžkaři, snowboardisté i nadšenci adrenalinových sportů či outdoorových aktivit. Na celém území Krkonoš je přes 20 lanovek a více než 125 lyžařských vleků. Celková délka lyžařských tratí je téměř 150 km a délka upravovaných běžeckých tratí dosahuje 600 km. Horská střediska nabízejí špičkově upravené sjezdové tratě, všech stupňů obtížnosti, vybavené systémem umělého zasněžování, večerní lyžování, lyžařské školy i půjčovny sportovních potřeb.


Krkonoše nabízí mnoho pěkných a zajímavých terénů pro horská i trekingová kola. Od lehčích cyklotras v Podkrkonoší až po technicky a fyzicky náročnější trasy v horách. Pokud se necítíte na šlapání do kopce, můžete využít lanové dráhy a vychutnat si dlouhé sjezdy nebo využít cyklobusy. Na kole se s výjimkou 1. zóny Krkonošského národního parku dostanete prakticky všude, ale pouze po oficiálních cyklotrasách. V Krkonoších je téměř 1000 kilometrů značených cest, které jsou vyznačeny v turistických mapách. Úchvatný rozhled po Krkonoších skýtají rozhledny stavěné od konce 19. století. Krásou Krkonoš se také můžete kochat při vyhlídkových letech, tandemparaglidingu, jízdě na koních či kočárem taženým koňmi.


Majitele rybářských lístků uspokojí klidné vody podhorských rybníků i bystřiny horských potoků a říček. Na jaře, kdy z hor stéká voda s tajícího sněhu, je Labe vhodné pro vodácká dobrodružství. Příznivci golfu najdou v podhůří Krkonoš upravené areály v Mladých Bukách, v Prosečném u Vrchlabí, v Semilech i v Harrachově.


Ubytování v Krkonoších je velmi rozmanité. Každý penzion, hotel, apartmán, chata i kemp uspokojí i velmi náročného hosta. Krkonoše ubytování -  nabízí opravdu kvalitní i levné ubytování. Slevy a bonusy nabízejí také různé restaurace, půjčovny lyží a kol. Krkonoše jsou vítaným cílem pro rodiny s dětmi. Více o ubytován v Krkonoších v naší sekci Last minute - slevy a Doporučujeme!

Města a obce v regionu: Harrachov, Horní Mísečky, Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Rokytnice nad Jizerou, Špindlerův Mlýn, Benecko, Černý Důl, Dolní Branná, Dolní Dvůr, Lánov, Horní Branná, Horní Maršov, Hostinné, Jablonec nad Jizerou, Jilemnice, Malá Úpa, Mladé Buky, Paseky nad Jizerou, Poniklá, Rudník, Svoboda nad Úpou, Vítkovice, Vrchlabí,Vysoké nad Jizerou, Žacléř.


Sport – pěší turistika, cykloturistika, tenisové kurty, koupaliště, golf, rybolov, běžky, sjezdové lyžování, adrenalinové sporty, vodáctví.


Služby – Obchodní střediska, půjčovny sportovních potřeb, směnárny, restaurace, kavárny, pizzerie, cukrárny, noční bary, wellness, kadeřnictví, kosmetika.


Tipy na výlet – Sněžka, Úpské rašeliniště, Pramen Labe, Bílé Labe, Čertova strouha, Labský důl s Pančavským vodopádem, Labský vodopád, Labská přehrada, Sněžné jámy, Černá hora, Černohorské rašeliniště, Obří Důl, Rýchory, Aichelburg, kaplička na Luční hoře, Malá Úpa, Pec pod Sněžkou, Špindlerův Mlýn.


Ski-areály – Špindlerův mlýn, Harrachov, Pec pod Sněžkou, Janské Lázně – Černá hora, Malá Úpa, Černý Důl, Mladé Buky, Herlíkovice, Horní Maršov, Svoboda nad Úpou, Dolní Dvůr, Žacléř – Prkenný důl, Rokytnice nad Jizerou, Paseky.

Doprava - autobus, vlak, cyklobus, skibus.

Ubytování - Ubytování nabízíme v moderních hotelech, penzionech či apartmánech.

Přejeme příjemnou dovolenou!!!!!!


Close by
Last minutes discount, last for availability
Pension Harrachov
Pension Harrachov Harrachov, Krkonoše
www.pensionharrachov.cz
cena od 350,- Kč
We recommend - where luxury and Entertainment
Hornické muzeum
Hornické muzeum Harrachov
www.hornicke-muzeum.eu
Muzeum Šindellka
Muzeum Šindellka Harrachov
www.krnap.cz
News from the regions

28.4.2016

Představujeme dvoudenní food festival Ochutnej svět 2016, který se koná 30.4. - 1.5. v Brně v Areálu Malá Amerika.


learn more...

25.3.2016

Velikonoce na Valašsku - ve skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm můžete tradičně navštívit bohatý program, který každoročně přitahuje pozornost stovek návštěvníků.


learn more...
more ...