ARRIVAL
DEPARTURE
REGION
CITY
NUMBER OF ADULTS
NUMBER OF CHILDREN
NUMBER OF ROOMS
AGE OF CHILDERN
Write, in a row, separated by commas.
NAME
E-MAIL

Hotelinfoweb.com - Accomodation offer to your e-mail


                              

Hotelinfoweb.com offers easy searching for accommodation and holidays booking! We guarantee offers and prices directly from hotels and guesthouses!

 

Type in your requirements for your accommodation, send non-binding demand and you will be immediately contacted by the hotels, guesthouses, apartments and other types of accommodation from our system. Choose the best accommodation for you!

 

With Hotelinfoweb.com you have clear information about the regions and cities from all over the Czech Republic. You will learn interesting information about trip possibilities, monuments and other places of interest in the chosen destination of your holiday. With us you will find the holiday of your dreams quickly and easily.

 

Best prices, quick contact, great database of accommodation as well as discounts and „last minutes“.


Choose touristic destination:
Praha
Brno
České Budějovice
Plzeň
Karlovy Vary
Ústí nad Labem
Liberec
Hradec Králové
Pardubice
Olomouc
Ostrava
Zlín
Jihlava
Litoměřice
Ostravsko Beskydy a Valašsko Bílé Karpaty - Zlínsko Lednice - Valtice Slovácko Pálava Podyjí Jeseníky Haná Moravský kras Brno a okolí Vysočina Pardubicko Orlické hory Jižní Čechy Lipno Šumava Český les Plzeňsko Křivoklátsko - Brdy Posázaví Okolí Prahy, Střední Čechy a Polabí Královehradecko Praha Křivoklátsko - Brdy Západočeské lázně České středohoří Krušné hory, Ústecko Adršpach Krkonoše Český ráj Kokořínsko Máchův kraj, Rálsko a Kokořín České Švýcarsko Lužické hory Jizerské hory České Švýcarsko
Last minutes discount, last for availability
We recommend - where luxury and Entertainment
Pension Harrachov
Pension Harrachov Harrachov, Krkonoše
www.pensionharrachov.cz
cena od 350,- Kč
Kaple sv. Huberta
Kaple sv. Huberta Lednice
www.lednickovalticky-areal.cz
News from the regions

28.4.2016

Představujeme dvoudenní food festival Ochutnej svět 2016, který se koná 30.4. - 1.5. v Brně v Areálu Malá Amerika.


learn more...

25.3.2016

Velikonoce na Valašsku - ve skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm můžete tradičně navštívit bohatý program, který každoročně přitahuje pozornost stovek návštěvníků.


learn more...

17.3.2016

Světový den vody -  o víkendu 18.3. a 19.3. již počtvrté oslaví tento den Priessnitzovy léčebné lázně. Těšit se můžete na bohatý program.


learn more...

10.3.2016

Volejbalový turnaj na sněhu!! To je program pro nadcházející víkend 12.3. a 13.3. ve Špindlerově Mlýně. CEV Volleyball European Tour 2016  se poprvé bude konat na sněhu.


learn more...

3.3.2016

Tradiční  lyžařský závod hlídek "Krkonošská 70 " se jede v sobotu 5.3. ve Špindlu!! Tento závod se řadí k nejstarším a nejváženějším sportovním kláním na našem území.


learn more...

26.2.2016

Pro vyznavače běžkařského sportu je o víkendu připravena sportovní akce Šumavský skimaraton, která se koná v romantickém prostředí Horské Kvildy.


learn more...

22.2.2016

Festival španělských filmů s názvem La Película se koná v různých českých a moravských městech od 16.2. - 29.2.


learn more...

19.2.2016

Koncert Parov Stelar se koná 20.2. od 20.00 hodin v holešovické Tipsport Aréně v Praze.


learn more...

18.2.2016

V sobotu 20.2. si můžete ve Smržovce užít tradiční skvělou akci Lyžníci 2016. Akce plná zábavy a recese se koná v lyžařském areálu Kedr. Účastníci v dobových kostýmech budou soutěžit ve třech disciplínách - v paraslalomu, sjezdu na dojezd a hup-hop-skoku. Večerní vyhlášení se odehraje v Parkhotelu Smžovka, kde k tanci bude hrát skupina Naboso. Přijďte si užít pohodovou akci plnou legrace a smíchu.


learn more...

3.2.2016

V termínu od 4.2. do 5.3.16  se uskuteční ve  Staroměstské radnici v Praze výstava Podmořský svět. Vystavují zde přední čeští i zahraniční potápěči, kteří se rozhodli podpořit sbírku Světluška, která pomáhá lidem s těžkým zrakovým handicapem. Můžete si prohlédnout i koupit více než 200 barevných velkoformátových fotografií s náměty mořského i podmořského světa.


learn more...
More...