ANREISE
ABREISE
REGION
STADT
ANZAHL ERWACHS.
ANZAHL KINDER
ANZAHL ZIMMER
KINDERALTER
Schreiben Sie in einer Reihe, getrennt durch Komma.
NAME
E-MAIL

Hotelinfoweb.com - Unterkunftangebote auf
Ihre E-Mail-Adresse!!


                              

Hotelinfoweb.com bietet einfache Unterkunftsuche und Urlaubuchen an! Wir garantieren Angebot und die Preise direkt von Hotels und Pensionen!

 

Geben Sie, bitte, Ihre Anforderungen an die Unterkunft, senden Sie eine unverbindliche Anfrage und sofort werden Sie von Hotels, Pensionen, Ferienwohnungen und weiteren Unterkünften kontaktiert. Wählen Sie die beste Unterkunft für Sie!

 

Mit Hotelinfoweb.com haben Sie klare Informationen über Regionen und Städten in der ganzen Tschechischen Republik. Hier finden Sie interessante Informationen über Touren, Sehenswürdigkeiten und anderen Attraktionen im ausgewählten Bereich Ihres Urlaubes. Mit uns finden Sie schnell und einfach Urlaub nach Ihren Wünschen.

 

Die besten Preise, schneller Kontakt, große Datenbank von Unterkünften. Zugleich auch Rabatte und Last Minute Aktionen!

 

Zögern Sie nicht und senden Sie, bitte, Ihre unverbindliche Anfrage an uns!


Erwählen Sie Reisegebiet:
Praha
Brno
České Budějovice
Plzeň
Karlovy Vary
Ústí nad Labem
Liberec
Hradec Králové
Pardubice
Olomouc
Ostrava
Zlín
Jihlava
Litoměřice
Ostravsko Beskydy a Valašsko Bílé Karpaty - Zlínsko Lednice - Valtice Slovácko Pálava Podyjí Jeseníky Haná Moravský kras Brno a okolí Vysočina Pardubicko Orlické hory Jižní Čechy Lipno Šumava Český les Plzeňsko Křivoklátsko - Brdy Posázaví Okolí Prahy, Střední Čechy a Polabí Královehradecko Praha Křivoklátsko - Brdy Západočeské lázně České středohoří Krušné hory, Ústecko Adršpach Krkonoše Český ráj Kokořínsko Máchův kraj, Rálsko a Kokořín České Švýcarsko Lužické hory Jizerské hory České Švýcarsko
Last Minute Rabatt, letzte freie Plätze
Wir empfehlen – wo für Luxus und Unterhaltung
Pension Harrachov
Pension Harrachov Harrachov, Krkonoše
www.pensionharrachov.cz
cena od 350,- Kč
Merkur muzeum
Merkur muzeum Police nad Metují
www.merkurpolice.cz
Regionaktualitäten

28.4.2016

Představujeme dvoudenní food festival Ochutnej svět 2016, který se koná 30.4. - 1.5. v Brně v Areálu Malá Amerika.


weiterlesen...

25.3.2016

Velikonoce na Valašsku - ve skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm můžete tradičně navštívit bohatý program, který každoročně přitahuje pozornost stovek návštěvníků.


weiterlesen...

17.3.2016

Světový den vody -  o víkendu 18.3. a 19.3. již počtvrté oslaví tento den Priessnitzovy léčebné lázně. Těšit se můžete na bohatý program.


weiterlesen...

10.3.2016

Volejbalový turnaj na sněhu!! To je program pro nadcházející víkend 12.3. a 13.3. ve Špindlerově Mlýně. CEV Volleyball European Tour 2016  se poprvé bude konat na sněhu.


weiterlesen...

3.3.2016

Tradiční  lyžařský závod hlídek "Krkonošská 70 " se jede v sobotu 5.3. ve Špindlu!! Tento závod se řadí k nejstarším a nejváženějším sportovním kláním na našem území.


weiterlesen...

26.2.2016

Pro vyznavače běžkařského sportu je o víkendu připravena sportovní akce Šumavský skimaraton, která se koná v romantickém prostředí Horské Kvildy.


weiterlesen...

22.2.2016

Festival španělských filmů s názvem La Película se koná v různých českých a moravských městech od 16.2. - 29.2.


weiterlesen...

19.2.2016

Koncert Parov Stelar se koná 20.2. od 20.00 hodin v holešovické Tipsport Aréně v Praze.


weiterlesen...

18.2.2016

V sobotu 20.2. si můžete ve Smržovce užít tradiční skvělou akci Lyžníci 2016. Akce plná zábavy a recese se koná v lyžařském areálu Kedr. Účastníci v dobových kostýmech budou soutěžit ve třech disciplínách - v paraslalomu, sjezdu na dojezd a hup-hop-skoku. Večerní vyhlášení se odehraje v Parkhotelu Smžovka, kde k tanci bude hrát skupina Naboso. Přijďte si užít pohodovou akci plnou legrace a smíchu.


weiterlesen...

3.2.2016

V termínu od 4.2. do 5.3.16  se uskuteční ve  Staroměstské radnici v Praze výstava Podmořský svět. Vystavují zde přední čeští i zahraniční potápěči, kteří se rozhodli podpořit sbírku Světluška, která pomáhá lidem s těžkým zrakovým handicapem. Můžete si prohlédnout i koupit více než 200 barevných velkoformátových fotografií s náměty mořského i podmořského světa.


weiterlesen...
Mehr...